Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Ювілеї письменників

Дата: 23 листопада 2021 о 09:45
Автор: Стасюк Н. М.

20 листопада світ відзначає день народження шведської дитячої письменниці Сельми ЛАҐЕРЛЕФ! Вона стала першою жінкою, що отримала Нобелівську премію (1909 р.)

Лаґерлеф народилася в сім'ї власників маєтку Морбакка у провінції Вермланд. її батько був відставним військовиком, мати — вчителькою. Змалку вона поринула у світ народних казок і легенд, які розповідали їй та її братам і сестрам бабуся та няня. Сельма була особливо уважною слухачкою, оскільки у три роки її розбив параліч, і вона не могла гратися, як усі діти. Лише після тривалого лікування у шпиталі Стокгольма 1867 р. їй повернули здатність рухатися. Вона пристрасно читала Г. К. Андерсена, англійців В. Скотта й Т. Майн Ріда. Їхні твори переносили її у чарівний світ.

Тож запрошуємо вас теж поринути у чарівні світи дивовижної Швеції та прочитати надзвичайно цікавезну казку "Дивовижні мандри Нільса з дикими гусьми".

Повість-казка знаменитої шведської письменниці Сельми Лагерлеф про дивовижну подорож сільського хлопчика Нільса Хольгерсона з дикими гусьми — одна з найулюблених книжок дітвори в усьому світі. Неймовірні пригоди, чудесні перетворення, цікаві бувальщини тримають юного читача у приємній напрузі з перших і до останніх сторінок книжки, яка по праву належить до золотого фонду кращих творів світової літератури для дітей.

Зачарований гномом малий Нільс і свійський гусак Мартін потрапляють разом із табуном гусей у неймовірні пригоди, у яких їхнє життя часто висить на волосині. Боротьба із хитрючим лисом, порятунок самовідданих друзів — через усе це проходить герой. І, нарешті, пізнавши ціну справжньої дружби, він дізнається, в чому полягає секрет гномових чарів.

На зображенні може бути: 1 особа

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.